Valent-inwestycje w nieruchomości, aranżacja wnętrz, remonty

sobota, 5 maja 2012

Wiosna w oknach - czyli wystrój okien.

Projektowanie wnętrz Kraków.
Przy aranżacji okna w pierwszej kolejności musimy mieć na uwadze styl panujący w danym pomieszczeniu. Najważniejsze by wystrój okna nie kłócił się z ogólną koncepcją wnętrza. Później można szaleć do woli efektownymi firankami i zasłonami, które można upinać w rozmaity sposób. 

Aranżacja okien. Zlecając szycie zasłon do  wnętrz mieszkań zastanówmy się, czy nie zafundować narzuty czy poduszek z takiego samego materiału, jak zasłonki do wykończenia. Dlaczego? Ten sam deseń powtarzający się na kilku przedmiotach w danym pomieszczeniu daje obraz spójnej, pasującej do siebie kompozycji.

Jednak są też tacy, którzy przy wykończenia mieszkań nie lubią firanek. Czy to znaczy, że przy wykończenia Kraków całkiem muszą rezygnować z wystroju okna? Otóż nie! Zamiast tego można zakupić wiszący panel, obszywając materiał lamówką, wszywając taśmę, aby utworzyły swoisty tunel, na który można wsunąć rury karnisza. Efekt niesamowity!

Ważna wskazówka - gdy nie chcesz niszczyć swoich upięć podczas zasłaniania okna na noc, powieś podczas prace wykonczeniowe pod spodem roletę, która będzie opuszczona na noc lub w czasie zaciemnienia przed słońcem.

Kompleksowe wykończenia wnętrz Kraków.
VALENT.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz