Valent-inwestycje w nieruchomości, aranżacja wnętrz, remonty

sobota, 19 maja 2012

Urządzanie wnętrz. Gdzie wieszać obrazy.

Projektowanie wykończenia wnętrz
Przy urządzaniu domu ważne jest, aby określić czy chcemy powiesić obrazy we wszystkich pomieszczeniach. Musimy tutaj brać pod uwagę zasobność naszego portfela i styl w jakim chcemy urządzić nasz dom czy mieszkanie. 

Powinniśmy się trzymać zdrowego rozsądku i uważać na to przy wykończenie wnętrz kraków, aby nie przesadzić bo niewielka granica dzieli mieszkanie urządzone z gustem, w którym wisi kilka obrazów od muzeum sztuki. 

Architekt  wnętrz Kraków doradza: wybierzmy tylko takie obrazy, które nam się naprawdę podobają i łączą się ze sobą tematycznie. Mogłyby one przestawiać na przykład jakieś miejsca, w których do tej pory byliśmy lub miejsca, które zamierzamy odwiedzić w najbliższej przyszłości. Zawsze możemy taki obraz kupić w odwiedzanym miejscu i powiesić go na ścianie jako pamiątkę z podróży. 

Tylko uwaga, nie zapełnijmy całej ściany obrazami. W takiej sytuacji korzystniej będzie zainwestować i po prostu kupić jakąś ładną, przedstawiającą np. zachód słońca, morze lub miasto, efektowną tapetę. Może ona równie dobrze przedstawiać skały, góry. 

Wybór jest duży i można się zdecydować na to czego dusza zapragnie.

Kompleksowe wykończenia wnętrz Kraków.
VALENT.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz