Valent-inwestycje w nieruchomości, aranżacja wnętrz, remonty

wtorek, 22 maja 2012

Urządzanie mieszkań - wnętrza salonu.

Aranżacje wnętrz Kraków.
Jak należy zaprojektować nasz salon – wizytówkę naszego domu, aby nasi goście czuli się w nim swobodnie i zarazem komfortowo. 

Jeżeli dysponujemy przestrzenią z prawdziwego zdarzenia, możemy sobie pozwolić na małe szaleństwo. Generalnie w małych salonach wiesza się jeden obraz, ponieważ resztę ścian zajmują meble lub okna. W większym salonie spokojnie możemy sobie pozwolić na powieszenie kilku obrazów. 

Podobnie jak w przypadku kuchni najlepiej wieszać je na ścianach, które nie są wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Wybierając takie rozwiązanie zabezpieczymy nasze obrazy przed płowieniem i niszczeniem. Będziemy mogli także spokojnie się im przyglądać, gdyż światło świecące bezpośrednio na obraz uniemożliwia zobaczenie szczegółów, czasami istotnych, danego dzieła. 

Nie należy także powieszonych obrazów zasłaniać kwietnikami czy fragmentami umeblowania, z pewnością popsuje to efekt jaki chcieliśmy osiągnąć wieszając dany obraz. Obrazy wiesza się po to, aby je podziwiać w całości a nie we fragmentach.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz