Valent-inwestycje w nieruchomości, aranżacja wnętrz, remonty

poniedziałek, 7 maja 2012

Jakie drzwi wewnętrzne?

Remonty Kraków.
Wybór drzwi wewnętrznych stanowi jeden z końcowych etapów budowy czy  remonty mieszkania. Jednakże to właśnie w tym miejscu domownicy często doświadczają wielu dylematów i rozterek.

Należy pamiętać, że przy  prace wykończeniowe doborze drzwi oprócz wyglądu, który stanowi indywidualną sprawę gustu i upodobań, istotną kwestią jest ich konstrukcja oraz pokrycie skrzydła. Najbardziej popularne są ekonomiczne drzwi pokryte z zewnątrz lakierem wodnym lub farbą akrylową. W przypadku uszkodzenia takich drzwi, wystarczy odrobina szpachli i lakieru.  Firma budowlana Kraków. Oprócz wygody w naprawie, są dostępne na każdą kieszeń.

Kolejną propozycją są drzwi pokryte laminatem imitującym drewno. Sztuczna okleina zazwyczaj jest atrakcyjniejsza, ale i droższa w porównaniu z drzwiami lakierowanymi.

Architekt wnętrz Kraków  radzi: Do wyboru mamy także drzwi fornirowane i drewniane które posiadają naturalne usłojenie drewna. Ponadto fornir jest dużo trwalszy od lakieru czy oklein, stąd gwarantuje dłuższą, bezproblemową żywotność, ale ich cena kilkakrotnie przewyższa cenę drzwi z płyty.

VALENT.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz