Valent-inwestycje w nieruchomości, aranżacja wnętrz, remonty

środa, 30 maja 2012

Jak optycznie powiększyć pomieszczenie?

Zazwyczaj mieszkania w bloku są małe, dlatego stosując zabieg mieszania kolorów podczas remonty kraków można znacząco wpłynąć na ostateczny wygląd małego, ciemnego przedpokoju czy kuchni.

Podczas aranżacja wnętrz kraków zasada jest prosta. Stosujemy jasne kolory zarówno na ścianach, jak i na podłodze. Tylko jasne barwy mogą optycznie powiększyć pomieszczenia. Ciemne kolory działają zupełnie odwrotnie. Gdy mamy wątpliwości, szukajmy pomocy u doświadczonej firma budowlana kraków, która przeprowadza remont. Za sprawą luster można także powiększyć pomieszczenie, np. niewielki przedpokój powiększą lustra umieszczone w drzwiach szafek. Oprócz typowych srebrnych luster można dostać na rynku również grafitowe czy brązowe.

Podczas wykończenia wnętrz kraków nie można zapomnieć również o oświetleniu, które oprócz funkcjonalności zapewnią także element dekoracyjny. Jest w stanie wyczarować w pomieszczeniu odpowiedni klimat, który sprawi że poczujemy się przyjaźnie w zaciszu własnych czterech kątów. Przy wyborze oświetlenia do małych pomieszczeń stosujemy żelazną zasadą doboru smukłych lamp w towarzystwie jasnych abażurów.

Projektowanie wnętrz Kraków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz