Valent-inwestycje w nieruchomości, aranżacja wnętrz, remonty

wtorek, 14 lutego 2012

Aranżacja pokoi. Ściany w pasy.

Kompleksowe wykończenia wnętrz Kraków.
Gdy chcemy ożywić wnętrze i zmienić „coś” w naszym mieszkaniu zazwyczaj decydujemy się na malowanie ścian. Aranżacja wnętrz kraków proponuje ścianę w pasy, zamiast popularnego i tradycyjnego nakładania gładkiego koloru na powierzchnie. Jest to szybki i efektywny sposób by urozmaicić wnętrze, stworzyć niebanalną dekorację a nawet zmienić niekorzystne proporcje pokoju. W zależności od naszego upodobania możemy wybrać pasy cienkie lub grubsze, poziome lub pionowe. Nowoczesne mieszkanie akceptuje dowolność zarówno stylu, kolorów jak i formy. Urządzanie mieszkania Kraków wcale nie musi być trudne! Wszystko zależy od naszej wyobraźni i fantazji!

Już na początku, gdy planujemy remont mieszkania kraków warto przemyśleć, którą ścianę ozdobimy. Istotne, by skupić się na jednej i nie przyprawić mieszkańców o niepotrzebny ból głowy- nadmiar pasów może zmęczyć! Poza tym pasy na ścianie są bardzo dekoracyjne, dlatego ich nadmiar może okazać się mało efektywny i popsuć ogólne wrażenie. Szerokość pasków jest właściwie dowolna, warto jednak wiedzieć, że zbyt małe mogą wywoływać rozdrażnienie i zmęczyć wzrok. Niezbędne, by znać triki, dzięki którym uda nam się optycznie wymodelować wnętrze. Fachowiec zajmujący się wykończenie wnętrz kraków doskonale wie, że pionowe pasy wysmuklą pomieszczenie i sprawią, że wyda się ono wyższe. Poziome natomiast, optycznie wydłużą za krótkie ściany, spowodują, że pokój wyda się bardziej przytulny.

Istotnym punktem naszej aranżacji wnętrz jest kolor. W zależności od pomieszczenia musimy skupić się na danej palecie barw- do sypialni warto wybrać kilka odcieni jednego koloru, np. brązy, beże i ecru lub kilka odcieni niebieskiego. W salonie mamy już większą dowolność. Warto zaryzykować i wybrać łączenie pasów w kontrastowych kolorach- np. biały-czarny lub połączyć dwa „spokrewnione” kolory- np. żółty z pomarańczowym. Ten rodzaj dekoracji idealnie pasuje też do pokoju dziecięcego- zamiast postaci z bajek malujemy różnobarwne pasy np.- w kolorze tęczy. To świetny i oryginalny pomysł na wystrój pokoju dziecięcego.

Przy malowaniu ściany w pasy najważniejsza jest odpowiednia technika. Nawet najmniejsze zacieki farby popsują efekt. Dlatego w tym wypadku warto, by tę pracę wykonała dobra firma remontowa kraków. Warto przejrzeć ofertę z usługi budowlane kraków i wybrać fachową ekipę.

Pasy we wnętrzach dają niesamowite efekty, mogą zmienić wygląd i nadać charakter pomieszczeniu. Komponując różne kolory i szerokość znajdą swoje miejsce zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym wnętrzu.

Architekci wnętrz Kraków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz