Valent-inwestycje w nieruchomości, aranżacja wnętrz, remonty

wtorek, 28 lutego 2012

Aranżacja łazienki, fiolet.

Gdy mamy przed sobą remont łazienki kraków jesteśmy zmuszeni zdecydować się na kolor jaki będzie dominował we wnętrzu. Przy aranżacje łazienki kierujemy się własnym upodobaniem oraz gustem, ale ważny jest też dostępy metraż. Do małego pomieszczenia nie poleca się zbyt dużej ilości ciemnych kolorów, gdyż one dodatkowo pomniejszają wnętrza. Ale czy to oznacza, że do małej łazienki możemy wybrać tylko jasne kolory ? Absolutnie nie! Wszystko zależy od tego gdzie zaakcentujemy mocniejszą barwę oraz jaki to będzie kolor.

Specjaliści od aranżacji wnętrz kraków zgodnie deklarują, że kolor fioletowy jest jednym z najmodniejszych kolorów, świetnie sprawdzających się w łazience. Jasny, lawendowy odcień łagodzi nerwy, relaksuje i odpręża. Dodatkowo pobudza wyobraźnię i stymuluje kreatywność. Kojarzony jest z delikatnością i subtelnością. 

Fioletowa łazienka jest bardzo elegancka i dostojna, ciemna barwa z kolei wprowadza do wnętrza magię i tajemniczość. 

Przy urządzanie łazienki bardzo ważny jest też wybór odpowiedniego oświetlenia- możemy nim zdziałać cuda, zamaskować niedoskonałości lub zaakcentować te części łazienki, którymi chcemy się pochwalić. 

Ogromnym plusem tego koloru jest to, że doskonale łączy się z innymi barwami. Pasują do niego zarówno odcienie szarości, beżu jak i klasyczna biel. Jeżeli dysponujemy małym metrażem, fiolet doskonale sprawdzi się w dodatkach- idealnie sprawdza się biała łazienka z fioletowymi dodatkami, zawsze modna klasyka. 

Odcień fioletowy jest często stosowany przy wykończenia wnętrz kraków. Zarówno nowoczesna łazienka jak i tradycyjne wnętrze odnajdą się w tym kolorze- wszystko zależy od odcienia i stopnia nasycenia. Ważne by wybrać fachową ekipę. 

Firma budowlana kraków pomoże nam stworzyć łazienkę naszych marzeń.

Zespół VALENT.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz