Valent-inwestycje w nieruchomości, aranżacja wnętrz, remonty

wtorek, 10 stycznia 2012

Architekt wnętrz Kraków - Dla KOGO ?

Istnieje powszechna opinia, że aranżacje wnętrz Kraków zamawiają tylko osoby, których na to stać. Usługa projektowania wnętrz jest ciągle uważana za Luksus. Z tego powodu wiele osób, które planują zmianę wnętrz, mają mieszkanie lub dom w stanie deweloperskim i potrzebują go wykończyć, nawet nie biorą pod uwagę możliwość zamówienia architekt wnętrz Kraków. I to wszystko z oszczędności.

Remont lub wykończenie to duży wydatek. Wydatek rzędu minimum 30 000 zł przy wykończeniu stanu deweloperskiego przeciętnej kawalerki. Zakup mieszkania, koszty pośrednie dość mocno uszczuplają budżet. Na remont zazwyczaj już mało pozostaje.

Dla wielu osób wykończenie stanu deweloperskiego, to położenie fliz w łazience, montaż wanny i umywalki oraz położenie podłogi i pomalowanie ścian. 
Gdyby to było takie proste....
Kompleksowe planowanie i projektowanie wnętrz Kraków VALENT jest właśnie dla osób, dla których tak ważne jest NIE przekraczanie założonego budżetu.

VALENT stawia na kompleksowość: aranżacja wnętrz Kraków, zaplanowanie budżetu remontu, koordynacja poszczególnych ekip remontowych, stolarza, zaprojektowanie i zamówienie mebli, koordynacja zakupów.
Mieszkanie wykończone przekazywane jest w stanie do zamieszkania, przygotowane dla domowników.

Wszelkie koszty są założone przed rozpoczęciem prac, a pod czas wykonania wykończenia, Budżet jest pilnowany przez Zespół VALENT.pl

Twój budżet pod Dobrą kontrolą. Sprawdź nas.
Zaproś nas do realizacji Twojego wnętrza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz