Valent-inwestycje w nieruchomości, aranżacja wnętrz, remonty

wtorek, 17 stycznia 2012

Aranżacja nowego mieszkania z wykończeniem wnętrz


Aranżacja mieszkania to zazwyczaj kolejny krok po zakupie mieszkania lub naszego domu. Często wybieramy dom lub mieszkanie w stanie deweloperskim. Lubimy, by wszystko od początku było zrobione pod nas i dla nas. Tak, by pod czas mieszkania w pierwszym okresie nic się nie psuło. Lubimy nowość i świeżość.

Szukamy w internecie inspiracji. A może  projektowanie wnętrz online? Przesyłamy plan mieszkania przez internet, kilka zdjęć, krótki opis na czym nam zależy. W zamian otrzymujemy gotowy projekt na podstawie którego każemy ekipie go zrealizować.

A co w przypadku, gdy jesteśmy zapracowani, mamy mało czasu na grzebanie po internecie, chodzeniu po sklepach? Wyjściem jest znalezienie firmy, która kompleksowo zajmie się naszym zamówieniem. Kompleksowo podejdzie do wykończenia wnętrz naszego Domu czy Mieszkania.

Wynikają z tego same korzyści. Po pierwsze: od samego początku do zamieszkania współpracujemy tylko z jedną firmą, więc i odpowiedzialność ponosi jedna firma.  Największy błąd, który popełniamy, to zamawiając do remonty Kraków na każdą poszczególna usługę typu położenie fliz jedną ekipę, podłączenie białego montażu inną, położenie podłogi jeszcze inną i tak dalej. Ile słyszymy historii, że każda kolejna ekipa, która wchodzi opowiada nam jakie to błędy zostały popełnione przez poprzednią firmę. A tak na dobrą sprawę, to co nas to interesuje? Dla nas mieszkanie ma być zrobione, co najważniejsze - dobrze zrobione. Przecież płacimy za wykonana usługę. A przy kilku ekipach okazać się może, że płacimy kilka razy za to samo. Wynika to przede wszystkim z naszej niewiedzy. Czy naprawdę musimy zrobić doktorat z budownictwa jeśli chcemy tylko wykończyć nasze mieszkanie?

Nie! Nie musimy. Dla tego najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie kompleksowej usługi: aranżacja wnętrz Kraków oraz wykończenia wnętrz Kraków w jednym. To możliwe. Przede wszystkim przed rozpoczęciem prac wiadomo jest jaki będzie budżet naszego przedsięwzięcia. Otrzymujemy pełny kosztorys przed wykonawczy z wyszczególnieniem za co płacimy. Projektant wnętrz od przedstawienia pomysłu na wnętrza osobiście pilnuje każdego etapu wykonania. Zamówi wszystkie potrzebne materiały na wykończenie domu, wybierze kolory i materiały na meble u sprawdzonych firm. Będzie doradzać na każdym etapie projektu.

Co zyskujemy? Mnóstwo  czasu dla siebie. Wykończenie wnętrz odbywa się dla nas bezstresowo. A co jest dla nas bardziej cenne niż czas dla bliskich? Piękne wnętrza w których wspólnie spędzamy czas. A otrzymujemy je w pakiecie.
To się po prostu opłaca.

Projektowanie wnętrz Kraków.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz