Valent-inwestycje w nieruchomości, aranżacja wnętrz, remonty

niedziela, 5 czerwca 2011

mieszkania dla studentów kraków

Rozpoczyna się kolejny sezon na wynajem mieszkania krakow. Jak Co roku, rozpoczął się również sezon na kupno mieszkania na czas studiów. Czy zakup mieszkania pod inwestycję, to nadal dobry pomysł?
Kraków jest miastem akademickim. Już w czerwcu i na początku lipca zauważa się ruch studentów, którzy wybierają swoje mieszkania na czas studiów.

Większość studentów wybiera mieszkania tylko i wyłącznie pod wynajem mieszkań. Dla czego?: tanio, blisko uczelni lub z dobrym dojazdem. Są i tacy, którzy wolą wydać więcej za lepszy standard lub za bliskość centrum miasta. Zycie towarzyskie jest również ważne jak same studia.
Warto jednak zastanowić się nad opcją zakupu mieszkania na czas studiów.
Oczywiście, potrzebna jest gotówka lub zdolność kredytowa. Gdy posiadamy jedno lub drugie, a raczej rodzice są w tej kwestii największym wsparciem, zastanówmy się na opcją zakupu mieszkania.

Czy zakup mieszkania się opłaca?
Najbardziej atrakcyjne mieszkania to jedno lub dwupokojowe. Kupując mieszkanie dwupokojowe, możemy jeden pokój podnająć. Za pieniądze z najmu można pokrywać część raty lub przeznaczyć je na własne wydatki.

Skontaktuj się z Doradca nieruchomości VALENT, który pomoże podjąć dobrą decyzję.

Kontakt VALENT.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz