Valent-inwestycje w nieruchomości, aranżacja wnętrz, remonty

wtorek, 31 maja 2011

Home staging /property styling/

Home staging /property styling/ – to inscenizacja, stworzenie wizji wyobrażenia przyszłości dla następnych właścicieli przy sprzedaży nieruchomości lub dla najemców przy wynajmie. Nie jest to tylko posprzątanie i wyczyszczenie. Chodzi o sztukę tworzenia nastroju.

Inscenizacja sprawia, że wystawiony dom, mieszkanie wygląda na znacznie większy, jaśniejszy, czystszy, cieplejszy, bardziej przytulny, a co najważniejsze, sprawia, że kupujący chcę go kupić.

Property styling - inscenizacja domu lub mieszkania na sprzedaż, to jak odziewanie się ludzi na jubileusze. Ubieranie domu / mieszkania ilustrować sen, gdzie kupujący widzi jak może mieszkać. Ten sen jest przyczynia się do powodzenia zarówno dla kupujących i sprzedających.

Niezależnie od domu czy mieszkania, jak długo nieruchomość jest pokazywany na rynku, to w jaki sposób ją prezentujemy ma ogromne znaczenie dla kupujących. W praktyce pociąga za sobą również konsekwencje dla sprzedających, którzy chcą uzyskać jak najkorzystniejszą cenę za swoją własność.

Architekt wnętrz Kraków
VALENT.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz